İlkay Tarım'a Hoş Geldiniz!
+90 (266) 762 22 11
Biz Kimiz?

İlkay Tarım

2015 yılında Balıkesir Gönen`de ticari hayatına başlayan İlkay Tarım, bugün tarımsal üretim, tarımsal laboratuvar, mantar üretimi, tarımsal danışmanlık sektörlerinde Türkiye tarım ekonomisine katkı vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin birçok şehrinde kurulu olan çiftliklere tarımsal danışmanlık hizmetleri vermesinin yanı sıra Azerbaycan ve Afrika’da tarımsal danışmanlık hizmetleri vermekte ve ülkemizin en büyük profesyonel tarımsal danışmanlık hizmetini veren firmadır.

Firmamız profesyonel tarımsal danışmanlık hizmetin yanı sıra Güney Marmara da bölge tarımsal üretimlerinde tohum, zirai ilaç, gübre tedariki sağlamakta ve birlikte çalıştığı çiftçilere yetiştiricilik konusunda teknik bilgi desteği vermektedir. Firmamız bünyesinde 5 ziraat mühendisi 2 ziraat teknikeri 1 ziraat teknisyeni olmak üzere 13 kişi ile hizmet vermektedir.

Image

Hizmet kollarımızdan biri olan tarımsal analiz laboratuvarı ülkemiz çiftçilerine toprak, yaprak ve su analizleri konusunda titizlikle hizmet vermektedir. Tecrübeli mühendislerimiz ve Türkiye`nin önde gelen toprak bilimci ve bitki besleme uzmanı Firma sahibimiz İlkay DEDELİOĞLU verdiği uygulama raporları ile çiftçilerimize üretimde büyük başarılar kazandırmış ve ülkemizde en çok tercih edilen tarımsal laboratuvarlar arasında yerini almıştır.

Bu hizmetlerimizin yanı sıra profesyonel meyve bahçesi kurulumu ve bakım hizmetleri ile de ülkemizin önde gelen şirketlerine ve çiftçilerine hizmet vermektedir. Uzun vadeli tarımsal yatırımlarda önde gelen paydaşlardan birisi olmuş ve müşteri memnuniyeti ile her yıl kurduğu ve baktığı bahçelere yenileri eklenmektedir.

Teknik personellerimiz, modern tarım teknolojileri konusunda eğitimler almakta, kendilerini devamlı yenilemekte ve bu teknolojileri üretim sahalarında kullanarak üreticilerimize yüksek karlılıkta üretim olanakları sağlamaktadır. Tarım sektöründe kararlı ve başarılarıyla büyümeyi ilke edinen İlkay Tarım, bugün ülkemizde ve yurt dışında verdiği hizmetler ile her geçen gün biraz daha büyümektedir.

2015 yılında  tarımın insan hayatındaki önemini, geleceğin en stratejik sektörü olacağının bilinci ve İyi çiftçilerin ortak noktası sloganıyla çıktığımız bu yola ülkemizin gurur kaynağı şirketleri de eklemenin mutluluğu ile tarımsal üretimde başarılarımızdan söz ettirerek  üreticilerimizin güveni ile devam edeceğiz.