İlkay Tarım'a Hoş Geldiniz!
+90 (266) 762 22 11

İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti.

Gizlilik Politikası

İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. bu web sitesi aracılığıyla paylaşmış olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıdaki temel kuralları Gizlilik Politikası olarak benimsemektedir.
Web sitesi üzerinden İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. ile paylaşılan bilgilerin güvenliği açısından İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. gerekli güvenlik önlemlerini almakta, sistem ve internet altyapısını güvenilir seviyede tutmaktadır.
İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. kullanım ve sair yollarla web sitesi üzerinden tarafınızca paylaşılan kişisel verilerinizi ve trafik bilgilerinizi, güvenliğiniz ve İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti.’nin yasalar karşısındaki yükümlülüklerini ifa etmek amacıyla, örnek olarak sayılmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere suçla mücadele, devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi ve benzeri durumlarda yasal olarak bu bilgileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum ve kuruluşları ile gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde paylaşabilir. İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. söz konusu bilgileri, web sitesi kullanıcılarının onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece iş amacı dışında herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Web sitesi ana sayfasından giriş yapılan alt sitelerin ve link verilen diğer web sitelerinin kullanım koşullarından İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. sorumlu değildir. Herhangi bir alt siteye giriş yaptığınızda, bahsedilen sitenin kendine özgü gizlilik politikası olabileceğini göz önüne alınız. İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. web sitesinden reklam, banner ve sair yollarla geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik politikaları ile bu sitelerde oluşabilecek maddi veya manevi zarar ve kayıplardan İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. her zaman Gizlilik Politikası’nda değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, yeni Gizlilik Politikası’nın web sitesinde yayınlanmaya başlamasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır.
İşbu Gizlilik Politikamız ile ilgili soru, talimat, öneri ve şikâyetleriniz için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

İşbu web sitesine giriş yaptığınızda ya da kullandığınızda, herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın aşağıda yer alan Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Bu web sitesinin tüm hakları İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti.’ye aittir. Bu web sitesi, ana sayfadan giriş yapılabilecek sayfalar da dâhil olmak üzere İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. tarafından yayımlanmakta ve korunmaktadır.

Bu site yalnızca kişisel kullanım içindir.

Sitede yayınlanan veya web sitesi vasıtasıyla erişilebilen tüm metin, resim, görüntü, ses klibi, video, yazılım programı, bilgisayar kodu ve bunlarla sınırlı olmaksızın işbu web sitesinin tüm içeriği İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti.’ye ve/veya İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti.’ye lisans veren veya içerik sağlamaya yetkili kılınan taraflara aittir. Söz konusu içerik 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuata tâbidir.

Sitede yer alan bilgiler, metinler, görüntüler, işitsel öğeler ve videolar da dâhil olmak üzere, bu siteden kopyalanan hiçbir materyal ticari veya kamusal amaçlarla yayınlanamaz, takas edilemez, kopyalanamaz, sair suretle çoğaltılamaz, işletilemez, dağıtılamaz, pazarlanamaz, kiralanamaz, faydalanılamaz, değiştirilemez, satılamaz ya da iletilemez.

İşbu Kullanım Koşulları’nda belirtilen hükümlere uyulduğu sürece İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. web sitesi ziyaretçilerine, münhasır olmayan, devredilemeyen, sınırlı olarak giriş yapma, görüntüleme ve siteyi kullanma hakkı vermektedir.

İşbu web sitesini kullanmakla IP adresinizin, trafik bilgilerinizin ve web sitesi aracılığıyla İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. ile paylaştığınız tüm kişisel verilerinizin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve alt mevzuatı çerçevesinde İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. tarafından temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla işleneceğini, yurt içi ve yurt dışına aktarılacağını kabul etmiş ve bu işleme faaliyetlerine özgür istek ve açık rızanız ile onay vermiş sayılırsınız.

Ana sayfadan giriş yapılan alt sitelerin kullanım koşullarından İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. sorumlu değildir. Herhangi bir alt siteye giriş yaptığınızda, bahsedilen sitenin kendine özgü kullanım koşulları olabileceğini göz önüne alınız. Web sitemizden reklam, banner ve sair yollarla geçilen diğer web sitelerinin kullanım koşulları, etik ilkeleri, gizlilik politikaları ile bu sitelerde oluşabilecek maddi veya manevi zarar ve kayıplardan İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

İlkay Tarımsal Lab. Hay. Tic. San. Ltd. Şti. her zaman işbu Kullanım Koşulları’nda değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, yeni Kullanım Koşulları’nın web sitesinde yayınlanmaya başlamasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır.

İşbu Kullanım Koşulları ile ilgili soru, talimat, öneri ve şikâyetleriniz için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.